Міжнародний інтернет сервіс PayPal, що дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки в онлайн-магазинах, припиняє обслуговувати жителів Криму, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Це було дуже непросте для нас рішення, але, на жаль, нині ми не можемо надавати свої послуги клієнтам в Криму", - говориться в листі, який компанія розіслала клієнтам в Криму в ніч на п'ятницю, 23 січня 2015 року.

Система PayPal входить до складу американської компанії eBay. За даними офіційного сайту, послугами системи користуються близько 100 мільйонів чоловік в 190 країнах світу, PayPal працює з 25 світовими валютами. Інтернет-банк Приват24 в Україні.

Раніше обслуговувати свої карти в Криму припинили міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard.
Президент США Барак Обама 19 грудня 2014 року підписав указ про нові санкції проти Росії. Зокрема, в указ включаючі заходи проти будь-якої економічної активності, пов'язаної з Кримом. Платіжні карта Приватбанку: Універсальна Gold.

Також 20 жовтня 2014 року в силу набули чинності чергові санкції Євросоюзу, прийняті у зв'язку з українською кризою. Вони торкаються інвестицій в Крим і торгівлі з анексованим Росією півостровом.