Курс долара і євроВ ході торгів на Московській біржі євро подорожчав більш ніж на 80 копійок в порівнянні з 13 листопада і досяг позначки в 59,03. Курс долара також піднявся - за даними на 11:00 за московським часом , американська валюта коштує 47,35 рубля . Про це свідчать дані біржі.

Рубль слабшає на тлі зниження ціни на нафту . Так , за підсумками торгів на Лондонській біржі вартість бареля нафти марки Brent впала нижче 77 доларів - мінімальне значення з 2010 року. За останні півроку Brent подешевшала майже на третину.

З 10 листопада Центробанк скасував регулярні інтервенції і коридор бівалютного кошика. Таким чином , ЦБ фактично оголосив про перехід до плаваючого курсу рубля.

Раніше, 7 листопада, курси долара і євро досягли історичних максимумів - 48,7 і 60,22 рубля відповідно. Того ж дня ЦБ повідомив про намір задіяти всі наявні в його розпорядженні інструменти фінансового ринку , щоб підтримати рубль . Регулятор пояснив , що ослаблення національної валюти викликано рядом фундаментальних факторів. В першу чергу - зниженням цін на нафту і обмеженим доступом до зовнішніх ринків капіталу.

Курс долара і євро сьогодні